Czy Twoje dziecko ma problemy w nauce? Nie potrafi się skoncentrować? Ciężko idzie mu przygotowanie się do szkoły? Szybko nudzi się nauką i równie szybko zapomina czego się uczyło?

Problem z przyswajaniem wiedzy, zwłaszcza szkolnej, jest bardzo powszechny, a zarazem prosty do pokonania – wystarczy uczyć się w sposób najbardziej przystępny dla naszego mózgu. Pamięć to metoda, dlatego poznając odpowiednie techniki jesteśmy w stanie uczyć się nie tylko szybciej i skuteczniej, ale przede wszystkim o wiele łatwiej i przyjemniej.

Właśnie dlatego, by już od najmłodszych lat kreować w sobie nawyk SKUTECZNEGO i DOBREGO uczenia się, powstała inicjatywa MinD Academy. Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty poświęcone tematyce skutecznego uczenia się i zapamiętywania.

Na każdych zajęciach poruszany będzie jeden z tematów:

Szybkie czytanie i notowanie – Mapy myśli, to do tej pory jedna z najprzyjemniejszych i najskuteczniejszych metod sporządzania notatek. Dzięki jej formie oraz własnej inwencji twórczej opartej na dobraniu odpowiednich kolorów i rysunków notatki nie tylko będą lepiej przyswajalne, ale również dużo ciekawsze i estetyczniejsze. Dodając do tego podstawy szybkiego czytania oparte na pracy Tony’ego Buzana powstaje potężne narzędzie do zwalczania szkolnej rutyny, zwiększające tym samym efektywność i przyjemność uczenia się.

Nauka języków obcych przy pomocy Techniki Słów Zastępczych, czyli jak uczyć się nowego języka szybciej, skuteczniej i przyjemniej. Nie skupiamy się tu na konkretnym języku, przedstawiamy metodę, która stoi za lepszą nauką dowolnego języka obcego. Dzięki zasadzie Pareta (20/80) udowadniamy, że nowy język można przyswoić już w miesiąc.

Zapamiętywanie liczb oraz technika “wiecznego kalendarza” – teraz nie tylko będziesz w stanie szybko obliczyć, że Bitwa pod Grunwaldem odbyła się w niedziele, ale również będziesz w stanie stworzyć terminarz, którego nigdy nie zgubisz i do którego będziesz mieć dostęp zawsze, bo znajdować się będzie w Twojej głowie.

Poznaj sekrety myślenia obrazowego, ucz się i baw! Rozwiąż swoje dotychczasowe problemy z koncentracją, zwiększając przy tym efektywność uczenia się. Poznaj 4 zasady, które rządzą uczeniem się osiągając tym samym stan synergii obupółkulowej, który sprzyja szybkiemu i efektywnemu uczeniu się.

Naucz się techniki dzięki, której bez problemu zapamiętasz zasady ortografii
i z przyjemnością będziesz się jej uczyć (zajęcia tylko dla grupy młodszej).

Wątek autorozwojowy dla grupy powyżej 13 roku życia. Czy zauważasz
w swoim życiu coś co Cię blokuje? Strach przed realizacją własnych celów i marzeń? Może łapie Cię czasem poczucie bezsensowności i nudy? Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą Ci lepiej poznać samego siebie i ukierunkować Twoje myśli i działania na wcześniej obrane cele.

Warsztaty nie są ze sobą powiązane, dlatego uczestnicy mogą wybrać te, które najbardziej im odpowiadają.

Cena warsztatów prezentuje się następująco:

90 zł – pojedyncze zajęcia

80 zł/zajęcia – przy wykupie 3 zajęć

70 zł/zajęcia – przy wykupie 5 zajęć

Przewidziane są również zniżki dla zorganizowanych grup powyżej 3 osób.

Zajęcia odbędą się w dniach 11.03-16.03 (każdego dnia kolejno jeden warsztat) w BiznesLabie przy Al. Pokoju 1A w godzinach 17-19. W warsztatach uczestniczyć mogą dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat. Ilość miejsc ograniczona!

W razie chęci zapisów lub jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego (791 960 912) lub mailowego (mdab.mind@gmail.com)

Dodaj komentarz

Close Menu
×
×

Koszyk