Ecce Homo XXI

Lepsze myślenie. lepsza Pamięć. lepsze życie.

Obejrzyj!

Promujemy i rozwijamy w każdym otoczeniu kreatywne uczenie się, sprawność myślenia
i wszechstronny rozwój na rzecz i dla dobra Społeczeństwa Przyszłości. Wierzymy, że los rasy ludzkiej i całej planety zależy od możliwie najlepszego wykorzystania potencjału myślącego
i uczącego się mózgu oraz siły oryginalności każdego człowieka.

Nasza działalność

Ecce Homo XXI powstała w 2002, nadając formę organizacyjno-prawną poprzednim działaniom szkoleniowym, wydawniczym, akcjom turnusowym i medialnym, prowadzonym w różnej formie i intensywności od początków lat 90-tych ubiegłego wieku. Jest znana
i utożsamiana z wysokiej jakości szkoleniami dla firm, wykładami akademickimi, turnusami dla dzieci i młodzieży i działalnością wydawniczą (bestsellery książkowe).

Wydawnictwo

Do tej pory wydaliśmy wiele książek, w tym 3 bestsellery. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach, dlatego ciągle publikujemy nowe treści.

Szkolenia

Od ponad 20 lat prowadzimy szkolenia w Polsce i na świecie. Dzięki naszej wiedzy
i doświadczeniu jesteśmy pionierami szkoleń z zakresu szybkiego uczenia się.

Turnusy

Turnusy dla każdego to inicjatywa, którą prowadzimy już 21 lat. Zrzeszamy ludzi zainteresowanych tematyką lepszego uczenia się, autorozwoju i kreatywnego myślenia.

Kursy

Różnorodność naszych kursów online pozwala nabyć szeroką gamę kompetencji. Od poznania zasad ortografii, przez znalezienie własnej misji-wizji życia, na wiedzy trenerskiej kończąc.

Kalendarz szkoleń

15-16 września, Lublin

Teach How To Learn

Uczymy jak się uczyć w zabawie z umysłem i wyobraźnią. Jak zwiększyć skuteczność i radość uczenia się w dzisiejszej szkole i w domu.

Image is not available

29-30 września, Lublin

Języka obcego możesz uczyć się nie tylko szybciej i skuteczniej, ale przede wszystkim przyjemniej, w radosnej zabawie z umysłem
i wyobraźnią.

5-7 października, Lublin

Nie ma ludzi „wypalonych”; są tylko ci, którzy zatraciwszy wiarę w swoje możliwości i własne, wielkie cele, wiarę we wsparcie ludzi i świata poddali się rozczarowaniom i lękom, przestali dbać o siebie, i stracili entuzjazm i pasję działania.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

IMG_0133

Nasza kadra

Wiedza, postawa, umiejętności i doświadczenie, to coś co można przy mniejszym lub większym wysiłku osiągnąć. Mimo, że każda z osób, z którą pracujemy posiada te cechy, to mają one też jedną wyjątkową i niesamowicie istotną, której nabycie jest szalenie trudne – entuzjazm. Zarażają nim wszystkich na swojej drodze.

Nasza baza

Mimo, że działamy w całej Polsce, to nasz najlepszy produkt – Wakacyjna Szkoła Treningu Pamięci, Twórczego Myślenia
i Rozwoju od lat prowadzony jest w jednym miejscu, na przedmieściach Lublina. Najczęściej przesiadujemy właśnie tam. 

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego Newslettera!

Współpracowaliśmy z

Close Menu
×
×

Koszyk